Rosemedica to Specjalistyczne Gabinety Medyczne, które specjalizują się w wykonywaniu usług i zabiegów ginekologicznych, medycyny estetycznej, badań USG, jak również położniczych. Krakowskie Gabinety, charakteryzuje niebywałe doświadczenie, zaangażowanie pracowników, wykwalifikowana i fachowa kadra, nowoczesne i sprawdzone urządzenia, a także komfort oferowany każdemu pacjentowi, indywidualne podjecie do każdego klienta, bezpieczeństwo podczas badań i zabiegów.

Oferta firmy Rosemedica z Krakowa:

W ofercie firmy można znaleźć wiele zabiegów, terapii i badań, przeprowadzanych przez doświadczonych specjalistów, działających na najnowocześniejszym sprzęcie oraz posługujących się innowacyjnymi metodami i technologiami. Usługi podzielone są na kilka dziedzin, a wśród nich można wyróżnić:

Usługi położnicze:

– kompleksowe prowadzenie ciąży – od poczęcia do narodzin,

Usługi ginekologiczne:

– konsultacje ginekologiczne,

– leczenie niepłodności,

– opieka w okresie okołomenopauzalnym,

– leczenie nadżerek,

– usługi i konsultacje dotyczące antykoncepcji,

– wykonywanie cytologii,

– leczenie endometriozy,

Usługi USG:

– USG piersi,

– USG jamy brzusznej,

– USG ginekologiczne,

-USG tarczycy,

– USG prostaty,

– USG jąder,

– USG genetyczne 3D4D,

Usługi medycyny estetycznej:

– laserowa redukcja przebarwień, blizn, rozstępów,

– fotoodmładzanie, laserowe odladzanie,

– laserowe leczenie chrapania,

Usługi ginekologii estetycznej:

– laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu,

– obkurczanie pochwy,

– usuwanie błony dziewiczej,

Wszystkie wykonywane usługi, przeprowadzane są w sposób komfortowy, bezpieczny i bezbolesny. Przyjazna atmosfera, indywidualny kontakt z pacjentem sprawiają, że zabieg i terapia przebiega szybko i profesjonalnie.

Nowoczesne technologie wykorzystywane podczas badań i zabiegów.

Firma Rosemedica z Krakowa to Gabinety wykorzystujące innowacyjne technologie, które w połączeniu z niesamowitą specjalistyczna wiedzą lekarzy pozwalają uzyskać trwałe, szybkie i widoczne efekty. Praca na najnowocześniejszym sprzęcie pozwala przeprowadzać badania w sposób bezbolesny, nieinwazyjny lub mało inwazyjny, wygodny i profesjonalny.

Podczas badań USG wykorzystywany jest najnowocześniejszy ultrasonograf Voluson 730 Expert, który umożliwia wykonywanie wysokiej jakości badania prenatalne, położnicze, ginekologiczne i inne. Dzięki wbudowanemu trybowi badań 3D Viev, możliwe jest wyświetlanie animacji 3D w czasie rzeczywistym. Obraz uzyskany podczas badania jest bardzo wyraźny, dzięki czemu możliwe jest szczegółowe określenie stanu badanego, wykrycie najmniejszych zaburzeń oraz wad we wczesnym stadium rozwojowym.

Nowoczesny Laser Fotona, daje możliwość przeprowadzania bezinwazyjnych, bezbolesnych, komfortowych i bardziej efektownych zabiegów medycznych. Dzięki wielu różnorodnym funkcjom, pacjenci mogą być poddani specjalistycznym zabiegom, poprawiającym stan zdrowia, jak również wygląd pacjenta.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa.

Dzięki nowoczesnej technologii, doświadczeniu załogi, wielkiemu zaangażowaniu oraz fachowemu wykorzystaniu wiedzy każdy pacjent jest bezpieczny, a osiągane efekty widoczne, długotrwałe i zadowalające. Wysoka jakość wykonywanych usług, miłe nastawienie, pomoc i dworactwo sprawiają, że Gabinety Rosemedica z Krakowa zyskują coraz więcej zadowolonych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?