Miłość to najwspanialsze uczucie na świecie. Każdy na nią czeka i jej poszukuje, a ona przychodzi niespodziewanie. Uwieńczeniem miłości i zarazem początkiem nowego życia jest ślub i wesele. Dlatego też każdy pragnie, aby ten dzień był wyjątkowy i na zawsze pozostał w sercach Młodej Pary. Ciekawym sposobem na przygotowanie ślubu i przyjęcia weselnego jest organizacja tego wydarzenia w plenerze. Piękna wiosna, cudowna jesień, porywający Gdańsk mogą stanowić idealną oprawę przeżywanych chwil. Jakie miejsca są idealne na organizacje takiego przyjęcia w wolnej przestrzeni?

Ślub i wesele w ogrodzie restauracji

W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie poszukanie lokalizacji, która w swojej ofercie ma także możliwość organizacji ślubu i wesela w otoczeniu przyrody. Wówczas nie ma konieczności dodatkowego wynajmowania namiotu wraz ze stosownym wyposażeniem. Niejednokrotnie bywa tak, że niektóre restauracje proponują rozwiązanie w postaci ślubu w plenerze i wesela w lokalu. Piękny Gdańsk zapewnia wiele takich miejsc.

Jednakże, gdy Młoda Para pragnie przygotować swoje wydarzenie w miejscu, w którym nie organizuje się tak wyjątkowej imprezy, w pierwszej kolejności musi pozyskać zgodę restauratora, na podjecie określonego działania. W kolejnych krokach należy nawiązać kontakt z profesjonalną firmą, która zapewnia i montuje efektowne namioty mające piękny drewniany parkiet i inne elementy, które sprawią, że uczestnicy wesela będą czuli się tak, jak w najpiękniejszych wnętrzach, a jednak blisko przyrody. Warto także zadbać o wynajęcie nagrzewnic, gdyż nawet w ciepłych okresach noce bywają zimne.

Podkreślić należy fakt, że takie namioty są odporne na wodę, dlatego też nie trzeba martwić się niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Ślub i wesele w przestrzeni własnego ogrodu

Przygotowanie ślubu i wesela we wlanym ogrodzie wymaga spełnienia pewnych warunków niezbędnych dla cateringu, a więc przyłącza zimnej, a także ciepłej wody, właściwej lokalizacji dla ustawienia obsługi i inne elementy. Koniecznie trzeba zadbać o odpowiednio duży teren, który pozwoli na rozstawienie namiotów i organizację takiego przyjęcia.

Wesele w plenerze sprawi radość dzieciom, które będą uczestniczyły w imprezie, gdyż one zawsze lepiej czuja się w wolnej przestrzeni. Warto poinformować gości o tym, że wydarzenie odbędzie się w takich warunkach, gdyż pozwoli im to na dobranie właściwych ubrań. Jest to także okazja, do przygotowania dodatkowych atrakcji weselnych, na przykład animacji dla najmłodszych, bądź różnego rodzaju gier

Marząc o ślubie i weselu w plenerze, warto wynająć specjalistyczną firmę zajmującą się organizacją takich wydarzeń. Konsulat weselny zadbać o najdrobniejsze szczegóły i sprawi, że Młoda Para jaki i uczestnicy wesela zapamiętają ten dzień na bardzo długo. Przykładem takiej firmy działającej w takim mieście jak Gdańsk, jest Wytwórnia Ślubów. Wszelkie informacje znaleźć można na stronie internetowej: www.wytworniaslubow.pl. Podkreślić należy fakt, że konsultanci przygotowują wspaniałe wydarzenia na terenie całej Polski, a nie tylko pięknego miasta Gdańska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?